Certified Ambassador Of Divine Love
Grace Carter

Angel Readings With Grace

Certified Angel Card Reader  

"Juz czuje sie lepiej, nie wiedzialam co sie dzieje i nie uwierzy Pani co wtedy zrobilam :) Wlaczylam sobie Pani nagranie, ktore kupilam na Vimeo na styczen, gdzie Pani otwiera wszystkie Chakry i po kilku minutach poczulam sie lepiej……jutro Pani opowiem co sie dzialo, bo to bylo naprawde takie inne, jeszcze nigdy czegos takiego nie przezylam. Pani jest zawsze moim ratunkiem. Ja jestem taka szczesliwa, ze na Pania trafilam i zawsze dziekuje za to Panu Bogu. Zawsze, kiedy idzie mi zle, albo nie wiem co mam z soba zrobic, to oprocz tego, ze modle sie i prosze o pomoc, to wlaczam od razu Pani strone i slucham roznych nagran i to mi bardzo pomaga, niekiedy znajduje nawet dzieki temu odpowiedzi na moje pytania, albo rozwiazanie jakiegos problemu. Pani jest poprostostu cudownym Aniolem i bardzo Pani dziekuje, ze Pani jest taka jaka jest i ze po prostu Pani JEST." 

 "Od ponad dwóch lat słucham prawie codziennie Pani filmów, medytuje nad nimi. Dziękuję, to również dzieki Pani udaje mi się odkrywać siebie i rozumieć świat…..Czasem mam wrażenie, ze to o czym mówi Pani w filmikach jest potwierdzeniem mojego życia. Jestem wdzięczna, za to co Pani robi dla ludzi."

"Od stycznia tego roku oglądam na bieżąco Pani nagrania na Youtube. I jestem przekonana, że nie trafiłam na Pani profil przypadkiem. Niektóre filmy są dla mnie bardzo ważne, kilkukrotnie oglądane przeze mnie, są to przemyślenia na temat śmierci i odejścia od nas, często bardzo ważnych w naszym życiu, ludzi na drugą stronę…………… Choć dzieli mnie od Pani ekran monitora, czuję jak ogromnie dobrą energią Pani emanuje. Proszę się na mnie nie gniewać, ale czasem mam wrażenie, jak na Panią patrzę na nagraniu, że jest Pani utkana ze światła, o różnych odcieniach, bardzo eteryczna, jak mgła o świcie latem, kiedy unosi się nad wilgotnymi łąkami, a w niej odbijają się promienie wschodzącego Słońca."

"Bardzo lubię słuchać pani czytania z kart oraz innych porad. Brakuje mi w moim otoczeniu takich osób jak pani,dlatego pani słowa działają na mnie jak balsam na duszę..."

"Nauczyła mnie Pani wiary we własne siły. Wyrzekłam się swoich zdolności jasnowidzenia parę lat temu kiedy nie potrafiłam ich zrozumieć. Teraz dzięki Pani zrozumiałam swój dar i przyjęłam Go z pokorą. Właśnie wybieram swoją pierwszą talie anielskich kart, i wiem, że chcę rozwijać swoje zdolności. Jest Pani wspaniałą nauczycielką. Dziękuję z całego serca."

"Happy New Year, and thank you so much for attuning me and teaching me how to use Reiki. I received both certificates and the beautiful calendar..."